Sahabet Vip

Tıkla, Sahabet’e Ulaşın!

Sahabet vip nasıl olunur, özel avantajları neler, kazandırır mı, kademeleri nelerdir soruların cevaplarını bulabilirsiniz! Üyelerine ayrıcalıkları her zaman sunan, bunun için özel bir alan da oluşturan site; 3 farklı şekilde hizmeti sizlerin karşısına çıkarıyor. Silver, Gold, Platinum arasından yatırımlarınıza göre herhangi statüde yerinizi alacaksınız. Aylık yatırımlara göre statülerin belirlendiği ortada olmaktadır. Özel olarak müşterilerine böyle imkanlar tanıyarak, adından ses getirmektedir.

Sahabet vip

Site üyelerinin yatırımlarına göre de onların daha farklı imkanlara sahip olmasını sağlamaktadır. Sahabet haftalık kayıp, free spin, günlük çekim üst limitinde artış gibi fırsatlar vermektedir. Bununla beraber bu sitede vip olmanın tadı başkadır. Böyle üye olmak için ekstra bir durum gerekmez, aylık yatırım miktarınız sizlerin bu statüye girip girmediğinizi belirlemektedir. 3 farklı şekilde karşımıza çıkan üyeliğin ayrı ayrı fırsatları vardır.

Sahabet Vip Nasıl Olunur?

Yatırımlarınız otomatik olarak alan girmeye uygun ise; sizler de ayrıcalıkları yaşamaya başlayacaksınız. Sahabet vip üye olmak için aylık yatırımlarınızın belli limitin üzerinde olması şarttır.  En az 80.000 lira yatırım ile bu alanda yerinizi alabilirsiniz. Tabii ayrıcalıklı müşteri olmanın kendi içerisinde farklı 3 kolu daha bulunuyor. Bunlar da yine yatırım miktarlarına göre farklılık göstermektedir.

  • Sahabet silver üyelikte aylık 80.000 lira yatırım şarttır. Haftalık kayıp bonusu %5 olup, her hafta 100 free spin verilmekte, günlük çekim limiti 50.000 olmaktadır.
  • Gold üyelik için aylık yatırımın 200.000 lira olmalıdır. %8 haftalık kayıp bonusu olan vip üyelikte; günlük çekim limiti 100.000, haftalık freespin adedi 250’dir.
  • Platinum’da çekim limiti 250.000’dir, haftalık 500 freespin, % 10 kayıp bonusu vardır.

Sahabet Vip Olma Avantajları

Firmada yer alan ayrıcalıklarla beraber burada bulunacağınız dakikaların sizleri tatmin edeceği açıkça ortadadır. Sahabet vip olmak da bunların başında yer alıyor. Bu şekilde sitede daha fazla kazanacak, fazlaca vakit geçirme şansı elde edeceksiniz. Ayrıcalıkların çok fazla olması; bu siteye yatırım yapmanın önemini arttırıyor. Günlük çekim limitinin de böylece arttığı ortaya çıkmaktadır.

İnsanlara sunulan fırsatların ardının arkasının kesilmediği bir firma olması; burayı daha cazip bir seçenek haline getirmektedir. Böylece Sahabet ile beraber sizler de hayatınızın daha renkli bir karaktere büründüğünü fark edeceksiniz. Özellikle vip olma konusundaki hizmeti, siteyi daha özel bir seçenek haline getirmektedir. Böylece ayrıcalıklı üye olmak isteyenlerin sayısının da her geçen gün arttığı ortadadır.